top of page

Site Politikaları

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri olarak üretim ve özel üretim, satış, ithalat ve ihracat ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve destek ihtiyaçlarınızda alttaki iletişim kanallarından bize 7/24 ulaşabillirsiniz.

Mail:  destek@palalicizme.com

Tel: 0242 312 11 03

Adres: YeşilbahçeMah. Çınarlı Cad. 45/5 Muratpaşa ANTALYA

Gizlilik ve Güvenlik

Palalı Çizme tarafından toplanan ve işlenen kişisel veriler, Palalı Çizme'nin koruması altındadır. Palalı Çizme, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel verilerin güvenli şekilde muhafazasını ve hukuka uygun olarak işlenmesini sağlamak için teknolojik ve alt yapısal imkanlarını kullanarak, gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Kişisel veriler, Palalı Çizme tarafından  Kanun’a ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenmektedir.

Palalı Çizme Web sitesi (www.palalicizme.com), Palali Çizme’ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Palalı Çizme için büyük önem taşır.

Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın Web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, üye olduğunuz takdirde sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Palali Çizme tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz, Firma adresiniz ve fatura bilgileriniz  gibi bilgileriniz tarafınızdan Web sitemize verildiğinde kaydedilir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. Web sitemizde ve/veya ödeme kanallarımızda yapmakta olduğunuz işlemlerle ilgili  şifrelerinizi korumanızın önemini daha iyi anlamanız açısından gereklidir. Parola’nızı kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Palalı Çizme tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Palalı Çizme'nin sorumlu olmadığını belirtiriz.

Payment Methods

İade ve Sipariş İptali Politikaları

Kullanıcı tarafından beğenilmeme, ayak numarasının olmaması gibi durumlarda kargo ücretini ödeyerek ürünleri iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

Üretim hatalarından kaynaklı kullanıma uygun olmayan ürünlerin ücretsiz olarak değişimi yapılmaktadır.

Kargo firmasından kaynaklanan gecikme,kaybolma vb. durumlarda teslimat süresi uzayabilmektedir.
Site içerisinde verilen ürün görseli ile orjinal ürün farklılıklar gösterebilir.

Ödeme Metodları

Ödeme Kanalları olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz

logo_band_colored@2x.png
bottom of page